GOLEY90 Giriş için tıklayınız!

Goley90 Müşteri Hizmetleri

Goley90 müşteri hizmetleri aracılığıyla çözüm sunuyoruz ancak canlı sohbet alternatifi olup olmadığını görmek istedik. Öncelikle sitenin sosyal medya hesaplarına bir göz atalım. Tüm sosyal medya hesapları sitenin alt kısmında paylaşılmaktadır. Beni yanlış anlamayın. Sosyal medya hesaplarının müşteri hizmeti olarak değerlendirilmesi pek olası değildir. Bu alanlar casino şirketleri ve pazarları için bir nevi reklam alanıdır. Ancak müşteri hizmetleri biçimini de içerebilir. Sitenin resmi sosyal medya hesapları şunlardır: Goley90 kayıt ücreti ne kadar Sosyal medya hesabınız dışında “İletişim” sekmesine tıkladığınızda başka bir bölüme yönlendirileceksiniz. Burada müşteri hizmetleri ve belge yönetimi dahil iki e-posta adresi daha var. Bu bize web sitesinin gerektiğinde kullanıcıdan dosya istediğini söyler.

Goley90 Adres Bilgisi Müşteri Hizmetleri

Numarasına bakıldığında sitenin güncel adres bilgisi görüntülenecektir. Giriş yaptıktan sonra, web sitesinin aslında alan adı URL’sini kalıcı olarak yayınladığını göreceksiniz. Ayrıca aşağıdaki alan URL’lerinin bu alanla nasıl paylaşılacağını da belirler. Paylaşılan alan URL’sine ilişkin mevcut bilgiler kırmızı bir şeritle görüntülenir. Kırmızı şeritli paylaşım durumun önemini gösterir. Ancak bunun aynı zamanda web sitesinin tasarım detaylarıyla da ilgili olduğunu varsaymak kolaydır. Bunun nedeni, sitenin logosundan da görebileceğiniz gibi kırmızının zaten sitenin ana renklerinden biri olarak görünmesidir. Web sitenizi tasarlarken bilgi panosu alanında kırmızılı kadının nasıl öne çıkmasını istediğinizi zaten seçebiliyorsunuz. Tabii ki giriş yaptığımızda ve Goley90 adres bilgisi müşteri hizmetleri URL üzerinden arattığımızda bu tür uyarıları hoş karşılamıyoruz. Bu arada bilgi alanındaki geçiş sekmesinin konumu aşağıdaki gibidir. Panelin içeriğine baktığınızda burada slot oyunlarının da yer aldığını göreceksiniz. Hangi slot oyunlarının ve turnuvaların en çok parayı kazandığını görün. Örneğin bu banner alanında kullanıcılarınızın web sitenizde ne kadar kazandığını mevcut kazananların listesi şeklinde görebilirsiniz. Güncel adresinize ulaşmanın en kolay yolu web sitemizi ziyaret etmektir.

Goley90 Nasıl Kayıt Olurum

Üyelik başvuru formunun sorularla doldurulması ve yukarıdaki koşullar yerine getirildikten sonra üyelik başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Goley90 nasıl kayıt olurum kayıt ücreti ne kadar? Lütfen üyelik kayıt başvuru formunu doldurup müşteri hizmetlerine gönderiniz. 5 dakikalık inceleme süresi bulunmaktadır. Herhangi bir sorun olmaması durumunda hesabınız açılacak veya onaylanacaktır. Hesabınız kullanıma hazır. Hiçbir zaman üyelik ücreti alınmaz. Bu, aboneliğe dayalı bir web sitesidir. H. Ücretli bir abonelik sistemi değildir. Belirli bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Üyelik ücreti ödemiyoruz. Hesabınıza yatırılan tutardan herhangi bir ücret kesintisi yapılmayacaktır. Başvuru yaptıktan sonra birisinin para istediğini fark ederseniz, yanlış sitede, sahte bir sitede olduğunuzu unutmamalısınız. Derhal binayı terk etmelisiniz. Bilgi paylaşmayın ve para göndermeyin.

Goley90 Nasıl Üye Olunur Müşteri Hizmetleri

Goley90 üye olabilmesi için hangi belgelere ihtiyacı var?Goley90 üyelerine promosyon sunuyor mu? Goley90 nasıl kaydedebilirim? Soruları yanıtladıkça çeşitli terfi fırsatları elde edeceksiniz. Bu promosyon seçeneklerinin açıklamalarına bakarsanız ilk kez para yatıran yeni üyeler için farklı promosyon türlerinin olduğunu göreceksiniz. İlk yatırımınızda alacağınız promosyon, hoş geldin promosyonu olarak kaydedilecektir. Belge türü gerekli değildir. Üyelik başvurusunu güncel Goley90 bilgilerinizle doldurup müşteri hizmetlerine göndermeniz yeterli. Üyelik Başvuru Formu’nda yer alan Şartlar ve Koşulları okuyup anladığınızı kabul ediyorsunuz. 18 yaşını doldurduğunuza söz veriyorsunuz. Buna dayanarak Goley90 nasıl üye olunur müşteri hizmetleri nasıl üye olabilirim? Sorunuzu cevaplayacak hiçbir belgenin olmadığı ortaya çıktı. Yalnızca yukarıda sayılanlar dışında hesap açma başvurusunda bulunanlar bilgi talep edebilir. Geçmişte adınızı ve soyadınızı, adresinizi, cep telefonu numaranızı, e-posta adresinizi veya ev adresinizi kullanarak bir hesap açılmış olabilir. Bu durumda karışıklığı önlemek ve kurallara uymak için belge ibraz etmeniz istenebilir. Yeni hesabınıza ilk kez para yatırdığınızı ve promosyondan yararlandığınızı göreceksiniz.Ayrıca üyelik süresi boyunca herhangi bir belge başvuru prosedürü görüşülmeyecektir.

Goley90 Üyelerinden Hangi Bilgileri İstiyor

Goley90 üyelerinden hangi bilgileri talep ediyor? Üyelik işlemleri sırasında üyelik başvuru formu aracılığıyla bilgi talep etmeniz gerekeceğinden şüpheniz olmasın. Bu bilgiler iki alana ayrılır: kişisel bilgiler, adres bilgileri ve iletişim bilgileri. Kişisel veriler adınızı içerir. Doğum tarihi gün, ay, yıl formatında belirtilir. İletişim bölümünde cep telefonu numaranızı ve e-posta adresinizi girmeniz istenecektir. Adres bilgilerinin altında talebinizin ülke, şehir bilgileri ve duyurular şeklinde sunulduğunu Goley90 üyelerinden hangi bilgileri i̇stiyor göreceksiniz.Bu talepler üyelik başvuru formunda görünecektir.

Bunun daha sonra kanıtlanması gerekeceğini unutmayın. Bu nedenle kesinlikle doğru bilgi vermelisiniz. Elbette deneyebilirsiniz ve elbette yanlış bilgi verebilirsiniz. Ancak bu durumda özellikle para yatırma ve çekme işlemleri için dekont göndermeniz gerekeceğini unutmamalısınız. Üyelik başvuru formunda belirtilen isim bilgilerinin para yatırma ve çekme işlemlerinden sorumlu kişinin ismiyle birebir aynı olması gerekmektedir.

Goley90 Üyelerine Promosyon Sunuyor Mu

Goley90 üyelerine promosyon sunuyor mu? Goley90 üyelerine promosyon sunuyor mu nasıl kaydedebilirim? Soruları yanıtladıkça çeşitli terfi fırsatları elde edeceksiniz. Bu promosyon seçeneklerinin açıklamalarına bakarsanız ilk kez para yatıran yeni üyeler için farklı promosyon türlerinin olduğunu göreceksiniz. İlk yatırımınızda alacağınız promosyon, hoş geldin promosyonu olarak kaydedilecektir. Yeni bir hesap açtıktan sonra lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Yeni hesabınıza ilk kez para yatırdığınızı ve promosyondan yararlandığınızı göreceksiniz.

Yorum yapın